facebook
Dzisiaj jest: 2020-12-02 Imieniny:
kontakt z nami: +48 81 884 06 00 info@bskrasnik.pl

Koronawirus - informacje dla Klientów

Serwis internetowy Grupy BPS o działaniach pomocowych dla Klientów  

Wszystkich naszych Klientów, których sytuacja finansowa pogorszyła się w związku z epidemią koronawirusa zapraszamy do odwiedzenia serwisu zawierającego informacje o działaniach pomocowych. W jednym miejscu znajdą Państwo materiały informacyjne dotyczące wsparcia dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych oferowanych przez Banki Spółdzielcze z Grupy BPS oraz instytucje państwowe i inne organizacje.

Serwis dostępny jest pod adresem:

www.grupabps.pl/wsparcie-dla-klientow

Strona obejmuje 4 działy:

  • Wsparcie dla Klientów Banków Spółdzielczych – informacje o zakresie działań pomocowych, z jakich może skorzystać Klient indywidualny i instytucjonalny posiadający kredyt w Banku Spółdzielczym z Grupy BPS
  • Wybrane aspekty Tarczy Antykryzysowej oraz Tarczy Finansowej PFR – informacje o zakresie wsparcia przedsiębiorców udzielonego przez instytucje państwowe wraz z opisem wstępnym do każdego z obszarów
  • Przydatne linki – wskazanie na strony internetowe wraz z linkami do tych stron, zawierające istotne informacje o programach pomocowych
  • Szkolenia –  informacje o webinariach i innych dostępnych formach edukacji, pozwalających zdobyć wiedzę w tematyce pomocowej.

 

Serwis jest na bieżąco aktualizowany i uzupełniany. Wierzymy, że będzie dla Państwa ułatwieniem w wyszukiwaniu informacji o działaniach pomocowych.

Niezależnie sugerujemy sprawdzanie bieżących informacji naszego Banku związanych z aktualną sytuacją. Znajdą je Państwo tutaj.

 

 

 

Bombka Bożonarodzeniowa

Miejski konkurs "Bombka Bożonarodzeniowa" pod patronatem Burmistrza Miasta Kraśnik wpisał się już na dobre w tradycję kultywowaną w kraśnickich szkołach. Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej był jednym z partnerów tegorocznej edycji konkursu (zdjęcie: Szkoła Podstawowa nr 3 w Kraśniku).

Wierzchowiska - praca ekspozytury

Zmieniają się dni pracy ekspozytury w Wierzchowiskach. Teraz jest ona czynna dwa dni w tygodniu, we wtorki oraz czwartki. Zmianie nie ulegają godziny - ekspozytura jest otwarta od 7:15 do 15:15. Kasa obsługuje Klientów w godzinach 8:00-14:45.

Zmiana lokalizacji ekspozytury w Lipie

Od dnia 4. listopada 2019 r. zapraszamy Państwa do nowej siedziby w Lipie. Ekspozytura mieści się teraz przy ul. Sandomierskiej 13, tuż przy sklepie sieci Groszek (po prawej stronie od sklepu). To wygodniejsza dla Państwa lokalizacja w dobrym, łatwo dostępnym miejscu. Do obiektu prowadzi podjazd, więc do ekspozytury można się bez trudu dostać zarówno z wózkiem dziecięcym, jak i na wózku inwalidzkim. Godziny pracy ekspozytury pozostają bez zmian.

Dożynki powiatowo-gminne 2019

Ostatnia niedziela sierpnia stoi w powiecie kraśnickim pod znakiem Dożynek Powiatowo-Gminnych. W tym roku na ich miejsce wybrano podkraśnicki Urzędów, w którym nasz Bank ma swój oddział. Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej tradycyjnie wspiera finansowo tego typu przedsięwzięcia. Nie inaczej jest i w roku bieżącym. Dodajmy, że gwiazdą wieczoru jest Patrycja Markowska, artystka o już uznanym dorobku, i jednocześnie córka wokalisty zespołu Perfect.

Dożynki 2019 w Gminie Trzydnik

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej, Oddział w Trzydniku, tradycyjnie już był jednym ze sponsorów Dożynek Gminnych. W tym roku Gmina Trzydnik zorganizowała je 18. sierpnia w miejscowości Węglin. Impreza obfitowała w liczne atrakcje.

Dożynki 2019 w Gminie Zakrzówek

Również 18. sierpnia 2019 odbyły się Dożynki Gminne zorganizowane przez Gminę Zakrzówek. Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej, oddział w Zakrzówku, miał przyjemność być jednym ze sponsorów tej dorocznej, barwnej imprezy.

Dni Kraśnika 2019

Na pierwszy weekend lipca zaplanowano w tym roku obchody Dni Kraśnika. Potrwają one dwa dni, a Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

Maliniaki 2019

Ziemia Kraśnicka słynie z owoców miękkich. Szczególne miejsce zajmują wśród nich maliny. Nic więc dziwnego, że od tych właśnie owoców wzięło nazwę doroczne święto.
W tym roku jego obchody odbyły się pod nazwą Festiwal Maliniaki i zorganizowano je w ostatnią niedzielę czerwca.
Tradycyjnie już Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej był jednym ze sponsorów tego ważnego dla lokalnej społeczności wydarzenia.

II Miejski Turniej Szachowy

18 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Kraśniku przy ul. Urzędowskiej 435 odbył się II Miejski Turniej Szachowy. Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej miał zaszczyt i przyjemność być jednym ze sponsorów tej imprezy promującej i rozwijającej umiejętność strategicznego myślenia. W Mistrzostwach brały udział dzieci i młodzież z miejskich szkół podstawowych i gimnnazjów. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Kraśnik. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć wykonanych przez Organizatorów.

Serdecznie gratulujemy laureatom Mistrzostw oraz wszystkim uczestnikom rozgrywek.

Pomnik Stulecia Odzyskania Niepodległości w Urzędowie

9. grudnia 2018 roku w Urzędowie dokonano uroczystego odsłonięcia Pomnika Stulecia Odzyskania Niepodległości znanego jako Anioł Wolności. Bank Spółdzielczy był jednym z blisko 300 fundatorów tego pomnika (zdjęcie: Ośrodek Kultury w Urzędowie).

XII Festiwal Piosenki Religijnej

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej był jednym ze sponsorów XII edycji Festiwalu Piosenki Religijnej. Festiwal zorganizowano 9.IX.2018 r. w parafii św. Antoniego w Kraśniku.
Przed zaproszonymi gośćmi i całą publicznością zaprezentowało się 26 wykonawców, wśród których byli zarówno artyści indywidualni, jak i liczne zespoły.
Imprezie towarzyszyły akcje medyczne - można było zrobić podstawowe badania i skorzystać z porady lekarskiej.

Dożynki Gminne w Zakrzówku 2018

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej jest jednym ze sponsorów tegorocznych Dożynek Gminnych w Zakrzówku. Odbędą się one 9. września 2018 roku na stadionie LKS w Zakrzówku.

Dożynki Powiatowe 2018

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej był jednym ze sponsorów dożynek powiatowych, które odbyły się w niedzielę, 2. września 2018 r. w Szastarce. Oddział w Szastarce przygotował stoisko firmowe, na którym można było uzyskać informacje na temat oferty naszego Banku, a także otrzymać gadżety reklamowe. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Dożynki Powiatowe 2018

Dnia 2. września 2018 roku, u progu nowego roku szkolnego, w Szastarce odbyły się Dożynki Powiatowe.

Tradycyjnie już organizację Święta Plonów wsparł Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej.

Dożynki Gminno-Parafialne w gminie Urzędów

Tegoroczne Dożynki Gminno-Parafialne w gminie Urzędów odbyły się 25. sierpnia na stadionie „Orła Urzędów”. Po przemarszu barwnego, dożynkowy korowodu odbyła się msza święta polowa odprawiona w intencji rolników, sadowników oraz uczestników dożynek. Nie zabrakło konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy, a wyróżniającym się rolnikom z terenu gminy wręczono nagrody i dyplomy. Uroczystości dożynkowe zakończyły się koncertami.  

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej, Oddział w Urzędowie był jednym ze sponsorów tegorocznej uroczystości. Zaprezentowaliśmy przy okazji swoje stoisko firmowe.

Święto Mleka i Miodu 2018

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej jest jednym ze sponsorów tegorocznego Święta Mleka i Miodu - cyklicznej imprezy, która wpisała się już na stałe w kalendarz wydarzeń gminy Zakrzówek.

Tegoroczna edycja Święta Mleka i Miodu odbędzie się w niedzielę 1. lipca.


 

 

 

Dni Urzędowa 2018

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej, oddział w Urzędowie, był jednym ze sponsorów tegorocznych Dni Urzędowa.

„Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”

„Bogu na chwałę, ludziom na ratunek” - już od 60 lat - kierując się tym hasłem - działają strażacy-ochotnicy w Bobach. 29 kwietnia wspomniana OSP świętowała jubileusz istnienia jednostki. Uroczystości były także okazją do przekazania jednostce nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego oraz sztandaru. Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej w Kraśniku oddział w Urzędowie dofinansował zakup sztandaru jednostki.

 

 

Dla zuchów i Harcerzy z Gościeradowa

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej, Oddział w Gościeradowie wziął udział w akcji przygotowanej przez 19. Gromadę Zuchową "Leśne Skrzaty" oraz 27. Drużynę Harcerską "Szare Szeregi". Była to licytacja bombek choinkowych, z której dochód przeznaczony został na organizację biwaku zuchów i harcerzy.

  

Paczki dla Domu Dziecka w Stalowej Woli

Dom Dziecka na ul. Podleśnej w Stalowej Woli w okresie "mikołajkowym'' chętniej, niż w ciągu roku, odwiedzany jest przez różnego rodzaju szkoły, organizacje, firmy.
Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej w Kraśniku, Oddział w Stalowej Woli, udzielił wsparcia dla tej placówki, dokonując zakupu najbardziej potrzebnych rzeczy wskazanych na stronie internetowej Domu.
W dniu 05.12.2017 r. paczki mikołajkowe zostały przekazane podopiecznym Domu Dziecka. Radość i uśmiech dzieci był dla nas najwspanialszym podziękowaniem. Mamy nadzieję, że paczki przekazane przez Oddział w Stalowej Woli wniosą trochę radości i ciepła w te mikołajki i nadchodzące Święta.

     

     

Lekcja bankowości (o/Szastarka)

Dnia 8. listopada 2017 roku uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej w Szastarce wraz ze swoją Wychowawczynią Panią Urszulą Ciasnocha odwiedziły Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej w Kraśniku, Oddział w Szastarce.

Celem spotkania było zapoznanie dzieci z działalnością naszej instytucji. Uczniowie dzięki pracownikom z poszczególnych stanowisk dowiedzieli się na czym polega praca w banku, w jaki sposób przelicza się banknoty i za pomocą jakiego urządzenia można sprawdzić, czy dany banknot nie jest fałszywy. Miały również okazję zobaczyć, jakich przedmiotów do liczenia używało się dawniej.

Dzieci wzięły udział w lekcji na temat oszczędzania, gdzie dowiedziały się dlaczego warto robić oszczędności, podkreślono także znaczenie konta bankowego i karty bankomatowej we współczesnym świecie.

Największym zainteresowaniem cieszył się konkurs wiedzy bankowej, w którym uczniowie świetnie odpowiadali na zadawane im pytania. Nie obyło się bez nagród.

Wycieczka była przede wszystkim wspaniałą lekcją bankowości. Dzieci zobaczyły to, czego inni na co dzień nie mają okazji widzieć.

Na zakończenie uczniowie klasy III obdarowali pracowników Oddziału własnoręcznie wykonanymi, pięknymi stroikami świątecznymi, za które serdecznie dziękujemy.

           

           

           

        

 

Wsparcie dla OSP w Stróży

W dniu 22.10.2017 r. Ochotnicza Straż Pożarna w Stróży obchodziła jubileusz 90-lecia istnienia. Uroczystość była okazją do przekazania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego oraz wręczenia jednostce nowego sztandaru, którego jednym z fundatorów był Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej w Kraśniku.

     

Lekcja bankowości (Centrala BSZK)

Dnia 12. października 2017 roku gościliśmy w Centrali naszego Banku grupę uczniów jednej z trzecich klas pobliskiej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kraśniku wraz z Wychowawczynią. Celem spotkania było zapoznanie młodych ludzi z bankowością, a konkretnie z tym, jak funkcjonuje bank, jakie są jego podstawowe zadania i dlaczego system bankowy jest dziś tak istotną częścią naszego życia.

Na początek zaprosiliśmy naszych gości do sali konferencyjnej, gdzie przedstawiciele Banku opowiedzieli co nieco o naszej historii, jednak skupili się przede wszystkim na dniu dzisiejszym. Opowiedzieliśmy o tym, skąd banki biorą pieniądze, jakie produkty oferują swoim klientom i jak to działa. Na przykładach – z „żywą gotówką” – wyjaśniliśmy, jak działają lokaty terminowe oraz jak funkcjonują kredyty.

Uczniowie mieli też okazję zaznajomić się z procedurą przelewu środków finansowych. Na specjalnie przygotowanych szablonach ćwiczyli wypełnianie polecenia przelewu.

Zademonstrowaliśmy też jak wyglądają karty płatnicze, wyjaśniliśmy jak działa bankomat, pokazaliśmy paczkę banknotów. Uczniowie mogli sami sprawdzić działanie liczarek monet i banknotów oraz detektorów pomagających kasjerom w wyłapywaniu fałszywych pieniędzy. Obejrzeli też zabytkowe banknoty z prywatnych zbiorów naszych pracowników.

Ogromne zainteresowanie wzbudziła prezentacja przygotowana przez naszych pracowników ochrony. Każdy chciał wziąć do ręki broń, obejrzeć walizkę do transportu środków pieniężnych, czy przymierzyć kamizelkę kuloodporną.

Następnie zaproponowaliśmy uczniom zwiedzenie Centrali. Wyjaśniliśmy, że na naszej sali operacyjnej nie wykonuje się zabiegów medycznych ;-) pokazaliśmy miejsce, gdzie dokonuje się rozliczeń międzybankowych, a na koniec odwiedziliśmy Prezesa w jego gabinecie. Znaleźli się chętni do zajęcia miejsca naszego Szefa, ale na szczęście zmian w Zarządzie nie przewidujemy ;-)

Lekcja bankowości w Banku Spółdzielczym Ziemi Kraśnickiej zakończyła się wręczeniem każdemu uczniowi słodyczy i drobnych upominków. Klasówki nie było ;-)

Mamy nadzieję, że młodzi ludzie wynieśli z tego spotkania trochę wiedzy, która sprawi, że za parę lat będą świadomymi użytkownikami nowoczesnej, ale i przyjaznej dla człowieka bankowości.

 

Płatności PayByNet w BSZK

Z dniem 2. marca 2017 roku wdrożyliśmy dla Państwa wygody system płatności internetowych PayByNet.

PayByNet to usługa płatności internetowych stworzona przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. (KIR S.A.). Jest to elektroniczne polecenie przelewu z przekazywaną przez KIR S.A. w trybie on-line informacją o dokonaniu zapłaty. Oznacza to, iż po wykonaniu płatności za zakupy w Internecie, KIR S.A udziela sklepowi internetowemu gwarancji płatności, środki z przelewu trafiają bezpośrednio na konto sklepu, a realizacja zamówienia może zostać rozpoczęta natychmiastowo.

PayByNet to jedyna w Polsce usługa płatności internetowych, która umożliwia przekazanie środków pieniężnych bezpośrednio z rachunku bankowego Płatnika na rachunek bankowy Odbiorcy tj. sklepu internetowego, czy konkretnego urzędu. Płatności przez PayByNet można dokonywać w licznych sklepach internetowych oraz urzędach, które współpracują bezpośrednio z KIR S.A. w zakresie obsługi płatności bezpośrednich oraz korzystając z innych systemów transakcyjnych, tj.:
- Dotpay,
- Przelewy24,
- eCard,
- Tpay,
- CashBill,
ponieważ interfejs Paybynet dla Banku działa także u wymienionych operatorów płatności.

 

Jak dokonuje się płatności za pomocą PayByNet?

W chwili dokonywania zakupów w sklepie internetowym bądź urzędzie, który akceptuje płatności w systemie PayByNet, należy wybrać rodzaj płatności PayByNet, a po wyświetleniu strony serwisu kliknąć logo Grupa BPS – Bank Polskiej Spółdzielczości. Następnie trzeba wybrać województwo lubelskie i Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej w Kraśniku. W efekcie nastąpi automatyczne przekierowanie na stronę logowania do bankowości internetowej BSZK.

Po zalogowaniu do systemu wyświetlają się dane do autoryzacji tego konkretnego przelewu, a system poprosi o akceptację płatności. Prosimy o sprawdzenie, czy wszystkie dane się zgadzają. Jeśli tak i zaakceptują Państwo przelew, to transakcja realizowana jest w ciągu kilku sekund - sklep otrzymuje informację o wykonanej płatności, dzięki czemu może przystąpić do realizacji zamówienia.

Dożynki Powiatowe w Kraśniku w 2017 roku

Dnia 03.09.2017 r. Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej w Kraśniku uczestniczył w dożynkach powiatowych organizowanych przez powiat kraśnicki i gminę Kraśnik.

Byliśmy partnerem Organizatorów oraz prezentowaliśmy nasze stoisko firmowe, które cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Dożynki Gminne w Urzędowie w 2017 roku

Dnia 27.08.2017 r. Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej w Kraśniku, Oddział w Urzędowie czynnie uczestniczył w uroczystościach dożynkowych w Popkowicach w gminie Urzędów.

Święto Owoców Miękkich 2017

Jak co roku, tak i tym razem Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej jest jednym z partnerów Święta Owoców Miękkich i Rękodzielnictwa. Popularne "Maliniaki" odbędą sie w tym roku w pierwszą niedzielę lipca. Impreza odbędzie się na stadionie LKS "Tęcza" przy ul. Oboźnej w Kraśniku. Przewidziano mnóstwo atrakcji i na pewno warto się tam pojawić.

Zapraszamy!

Święto Mleka i Miodu 2017

W ostatni weekend czerwca odbyło się w Zakrzówku Święto Mleka i Miodu. Po mszy w kościele pw. Św. Mikołaja (godz. 12:00) rozpoczeły się obchody, których miejscem był stadion LKS Stok. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji, w tym występy różnych artystów. Nie zabrakło, oczywiście, atrakcji dla najmłodszych. Na imprezie można było spróbować potraw regionalnych. Wieczorem odbyła się dyskoteka.

Jednym ze sponsorów Święta Mleka i Miodu był Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej.

XL Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ze wsparciem BSZK

W dniach od 7 do 15 marca 2017 r. w szkołach miasta i gminy Urzedów odbyły się coroczne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem: „Młodzież zapobiega pożarom”. W turnieju uczestniczyło 130 uczennic i uczniów. Patronat nad OTWP objęli Burmistrz Urzędowa, Pan Jan Woźniak, oraz Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Urzędowie.
Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej poprzez swój Oddział w Urzedowie był jednym ze sponsorów Turnieju. Podczas wręczania nagród oraz pamiątkowych dyplomów obecna była Dyrektor o/Urzędów, Pani Marta Surdacka.


(zdjęcia: Gazeta Urzędowska, materiały własne)

Dożynki gminno-parafialne w Urzędowie

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej był jednym ze sponsorów Dożynek gminno-parafialnych w Urzędowie. Podczas niedzielnego święta Oddział w Urzędowie prezentował swoje stoisko, przy którym pracownicy Banku udzielali informacji na temat oferowanych produktów oraz wręczali klientom firmowe upominki. Ku radości najmłodszych nie zabrakło zielonych balonów, plażowych piłek i innych gadżetów.

Dożynki Powiatowe 2016

Jak co roku, tak i tym razem Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej jest sponsorem Dożynek Powiatowych - dziękczynnego święta obchodzonego corocznie na zakończenie żniw. Dożynki mają swój zwyczajowy, ale i religijny charakter i są najważniejszym świętem obrzędowym związanym z polską wsią i rolnictwem.

Dożynki Gminne w Gościeradowie

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej, choć obsługuje dziś klientów działających w najróżniejszych działach gospodarki, nie zapomina o swoim tradycyjnym środowisku. Nic więc dziwnego, że co roku wspieramy Organizatorów dożynek gminnych.

BSZK sponsorem Targów Pracy

W czwartek, 12. maja 2016 roku, w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku odbyły się Targi Pracy. Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej był jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

 

BSZK sponsorem XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju

Oddział Banku Spółdzielczego Ziemi Kraśnickiej w Urzędowie był sponsorem gminnych eliminacji XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Odbyły się one w drugim tygodniu marca 2016 roku, a w szranki stanęło 127 uczennic i uczniów szkół działających na terenie miasta i gminy Urzędów.

 

Drużyna Spice Gears ze wsparciem BSZK

Jest w Polsce grupa młodych ludzi, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy z wielką pasją oddali się realizacji projektu First Stronghold. Czynią to, jako jedyni w Polsce. I ma to miejsce w Kraśniku. Udział młodych mieszkańców powiatu kraśnickiego w tym międzynarodowym projekcie został zainspirowany przez Pana Ryszarda Kuśmierczyka, który zaproponował utworzenie drużyny FIRST w Kraśniku.

Upominki dla pierwszaków

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej, jako firma społecznie odpowiedzialna, pragnie brać udział w życiu mieszkańców gmin, na terenie których działa BSZK. W listopadzie 2015 roku znowu mogliśmy zrobić coś dla społeczności lokalnej.

BSZK sponsorem 9. Festiwalu Piosenki Religijnej

Nasz Bank stara się wspierać różnego rodzaju przedsięwzięcia jednoczące lokalną społeczność. W tym roku jesteśmy sponsorem 9. Festiwalu Piosenki Religijnej "Nie lękajcie się!", który zaplanowano na 13. września 2015 roku.

Dożynki Powiatowe 2015

Tradycją stało się, że Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej jest partnerem święta plonów, zarówno na szczeblu gminnym, jak i powiatowym. Nie inaczej będzie i tym razem - Starosta Kraśnicki Andrzej Maj oraz Wójt Gminy Trzydnik Duży Franciszek Kwiecień zapraszają na Dożynki Powiatowe, które w tym roku odbędą się w Trzydniku, a jednym z partnerów jest nasz Bank.

 

Dożynki Gminne w Dzierzkowicach, Gościeradowie, Szastarce i Urzędowie

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej stara się wspierać święta plonów. Bankowość spółdzielcza kojarzona jest ze środowiskiem rolniczym, choć dziś to tylko część prawdy - banki spółdzielcze są nowoczesnymi placówkami oferującymi nowoczesne produkty bankowe klientom z różnych sektorów.

BSZK sponsorem Kraśnik Malina Cup

W zdrowym ciele zdrowy duch - głosi popularne porzekadło. I choć sport zawodowy nie wydaje się być czymś, co ustrzeże nas przed kontuzjami i problemami zdrowotnymi, to sport amatorski już zdecydowanie potwierdza słuszność przytoczonych na początku słów.

 

BSZK sponsorem Dni Kraśnika 2015

Odpowiedzialność społeczna, zwłaszcza względem społeczności lokalnej, to ważny element działalności banków spółdzielczych, w tym także Banku Spółdzielczego Ziemi Kraśnickiej. To w związku z tym BSZK angażuje się w organizację róznych przesięwzięć lokalnych. Kolejnym tego przykładem jest wsparcie finansowe organizowanych corocznie Dni Kraśnika.

BSZK sponsorem Święta Owoców Miękkich i Rękodzielnictwa

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej angażuje się w organizację różnego rodzaju przedsięwzięć, w tym także takich, które związane są z szeroko pojętym rolnictwem oraz z rozmaitymi lokalnymi inicjatywami. Nic więc dziwnego, że także tegoroczne Święto Owoców Miękkich i Rękodzielnictwa wsparliśmy finansowo, a podczas jego obchodów nasi pracownicy aktywnie kontaktowali się z mieszkańcami powiatu kraśnickiego przybyłymi na towarzyszący obchodom święta festyn.

BSZK sponsorem Dożynek Powiatowych

31.08.2014

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej jest jednym ze sponsorów Dożynek Powiatowych, których gospodarzem będzie w tym roku Gmina Dzierzkowice.

BSZK sponsorem Kraśnik Blues Meeting

30.08.2014

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej był jednym ze sponsorów kolejnej edycji muzycznej imprezy pod nazwą Kraśnik Blues Meeting.

Zmiana w strukturze działania Banku

29.08.2014
Z przyczyn niezależnych od naszego Banku zmuszeni jesteśmy zamknąć placówkę działającą od wielu lat w budynku Zakładu Energetycznego w Stalowej Woli przy ul. KEN 18. Od początku września Klienci w Stalowej Woli obsługiwani będą jedynie w oddziale przy ul. Poniatowskiego 88.

Piętnasty bankomat BSZK

26.08.2014
Od dziś działa piętnaście bankomatów należących do Banku Spółdzielczego Ziemi Kraśnickiej. Najnowszą maszyną tego typu, jaką oddaliśmy Państwu do dyspozycji, jest bankomat uruchomiony w Kraśniku, w naszej ekspozyturze przy ul. Urzędowskiej 38E (obok Aldika). Bankomat jest dostępny przez 24 godziny.

Ruszyła nowa jednostka Banku!

28.07.2014

Po trwającej kilkanaście miesięcy budowie ruszyła nowa placówka naszego Banku. Już teraz zapraszamy Państwa do jej odwiedzenia. Otwarcie miało miejsce w poniedziałek, 28.VII.2014 roku.

Dni Zakrzówka 2014

27.06.2014

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej był jednym ze sponsorów festynu zorganizowanego z okazji Dni Zakrzówka. Impreza odbyła się u progu wakacji, w niedzielę 29. czerwca 2014 roku.

Dożynki powiatowe 2012

02.09.2012
Jak co roku, tak i tym razem Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej był jednym ze sponsorów Dożynek Powiatowych, jakie odbyły się w Stróży.

Dożynki powiatowe 2011

11.09.2011
Tradycyjnie już Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej był jednym ze sponsorów Dożynek Powiatowych, jakie odbyły się w tym roku w Wilkołazie. Oprócz wsparcia finansowego imprezy BSZK przygotował swoje stoisko, na którym pracownicy Banku udzielali wszelkich informacji na temat naszej bogatej oferty. Przygotowano też gadżety reklamowe, które można było otrzymać odwiedzając nasz namiot.

Czternasty bankomat BSZK

28.06.2011

Od dnia dzisiejszego nasi Klienci mogą korzystać z czternastu bankomatów należących do Banku Spółdzielczego Ziemi Kraśnickiej. Dziś uruchomiliśmy takie urządzenie w oddziale Banku w Batorzu, a przy okazji wymieniliśmy na nowszy model bankomat w budynku Centrali Banku w Kraśniku.
Wszystkie nasze bankomaty czynne są przez 24 godziny, a większość z nich dostępna jest także dla osób niepełnosprawnych.

Nowa ekspozytura w Annopolu

27.01.2011
W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy ekspozyturę w Annopolu. Została zlokalizowana w budynku tutejszego Urzędu Miasta przy ul. Rynek 1 na mocy umowy o obsłudze bankowej tej jednostki samorządu terytorialnego.
Nasza ekspozytura świadczy usługi zarówno dla UM, jak i dla wszystkich Klientów, którzy zechcą skorzystać z naszych usług.
Serdecznie zapraszamy.

Dożynki Powiatowe

05.09.2010
Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej był jednym ze sponsorów Dożynek Powiatowych, jakie odbyły się 5. września 2010 roku w kraśnickim amfiteatrze. Oprócz sponosoringu BSZK przygotował swoje stoisko, na którym pracownicy Banku udzielali wszelkich informacji na temat naszej bogatej oferty. Przygotowano też gadżety reklamowe, które można było otrzymać odwiedzając nasze stoisko.

Nowy bankomat BSZK

15.06.2010
Od dziś działa trzynaście bankomatów należących do Banku Spółdzielczego Ziemi Kraśnickiej. Ostatnią, jak na razie, maszyną tego typu jest bankomat uruchomiony w Stalowej Woli, w naszym oddziale przy ul. Poniatowskiego 88. Bankomat jest dostępny przez 24 godziny.

Nowy bankomat BSZK

10.06.2010
Dziś uruchomiliśmy nasz dwunasty bankomat. Jest zlokalizowany w oddziale naszego Banku w Szastarce, dzięki czemu mieszkańcy tej gminy uzyskali 24-godzinny dostęp do środków pieniężnych.

Nowa ekspozytura w Wierzchowiskach

10.05.2010
Od dziś funkcjonuje dwudziesta czwarta jednostka Banku Spółdzielczego Ziemi Kraśnickiej. Zlokalizowana jest w Wierzchowiskach I, gm. Modliborzyce. Placówka mieści się w budynku OSP i jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:30. Telefon: (15) 871-61-24.

Nowa ekspozytura w Polichnie

14.12.2009
Od dziś działa 23 jednostka organizacyjna Banku Spółdzielczego Ziemi Kraśnickiej - ekspozytura w Polichnie, gm. Szastarka. Pozwala to na znacząco lepszą obsługę bankową mieszkańców tej miejscowości.
Serdecznie zapraszamy do ekspozytury, która mieści się w budynku Ośrodka Zdrowia w Polichnie. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15-14:45. Telefon: (15) 871-45-74.

Nowy bankomat BSZK

24.11.2009
Do dyspozycji naszych Klientów oddaliśmy kolejny, już jedenasty bankomat. Tym razem zapewnia on obsługę mieszkańcom i gościom Dzierzkowic.

Nowe bankomaty BSZK

01.10.2008
Uruchomiliśmy dwa kolejne bankomaty. Od tej pory bezproblemowy 24-godzinny dostęp do środków pieniężnych mają mieszkańcy Trzydnika i Wilkołaza oraz przebywający tam goście.
Warto zauważyć, że z bankomatu w Wilkołazie mogą bez żadnych ograniczeń korzystać również osoby niepełnosprawne, w tym jeżdżące na wózkach inwalidzkich.
Zamknij x
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu dostosowuje się ona do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce cookies.